Hakkımızda

 

Teknoloji ürünleri ve servis hizmeti vermek  için yola çıkmış ve kendisine misyon olarak “müşterileri memnun etmek ve kurumsal alanda sorunsuz müşteri prensibine hedeflemiş bir bilişim firmasıdır.

Samur Bilgisayarı bazı benzerlerinden ayrılan temel özelliklerinden biri projelerinde servis hizmeti ve yedek parça  kalitesi kadar unsurlara da son derece önem vermesi ve özenli yaklaşmasıdır.

Öte taraftan müşterilerinin bir an önce sorunların giderilmesi projelerini sür’atle ve zamanında bitirmek ; bu konuda bize duyulan güveni boşa çıkartmamak yine vazgeçilmez ilkelerimiz arasındadır.

Samur Bilgisayar ve müşteri memnuniyeti esaslı,bir ticaret ve hizmet anlayışını benimsemiştir.
Bu anlayış,kaliteyi sadece Bilişim  değil,destek ve hizmet süreçlerini de içine alan bütün kurumsal boyutlarda gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.

Bunu sağlamak için her çalışanımız, işini sahiplenmek , sorumluluk almak , inisiyatif kullanmak , alanında gerekli bütün bilgi ve becerilere sahip olmak zorundadır.

Kalite ve hizmet kadar önemli bir değer,onu uygun bir maliyet ve fiyatla sunmaktır. Bu kendimizden çok müşterilerimiz için duyduğumuz bir sorumluluk duygusudur.

Açıklık , Şeffaflık ve Dürüstlük müşterilerimizin bize duydukları güveni doğuran en temel özelliklerimizdir. Tüm iş ve hizmetlerimizde bunu korumak gerektiğinin bilincindeyiz…

 

Vizyonumuz ;

 

Misyonumuz ;

 

Firma Politikamız ;